Search

Всеукраїнський тижневик «МОРЯК УКРАЇНИ»

Updated: Dec 5, 2020

Газета МОРЯК УКРАИНЫ выполняет огромную информационную работу и поддерживает украинских моряков и ветеранов флота. Нам всем необходимо поддержать это морское издание.

Всеукраїнський тижневик «МОРЯК УКРАЇНИ» пропонує співпрацю: від регулярного викладу новин про вашу організацію до делегування нам частини вашої інформаційної чи іміджевої політики. Можемо готувати різноманітні подієві та аналітичні матеріали та поширювати їх у друкованому чи електронному вигляді. Від імені класичного видання з незалежною редакційною політикою готові влаштовувати експертні слухання та прес-брифінги і конференції з участю ваших фахівців та зацікавлених осіб.

У редакції чотири творчі працівники з досвідом репортерської, аналітичної, організаційної та видавничої справи. Матеріали друкуються поки що на восьми шпальтах тижневика, та викладаються (вибірково) в Інтернет-блозі газети на сторінці Живого Журналу (http://moryakukrainy.livejournal.com), у мережі Фейсбук. Можливе більш широке тиражування матеріалів у групах соціальних мереж, Інтернет-видань. При необхідності можемо друкувати матеріали додатковим тиражем чи спецвипуском для одного, або групи корпоративних замовників. Членам морських асоціацій, та постійним редакційним передплатникам (50 і більше примірників на рік) – гарантована постійна інформаційна підтримка.

Передплатити видання можна у територіальному відділенні «Укрпошти» чи у редакції (примірник на рік – 300,00 грн). Редакційну передплату приймаємо на електронну пошту: morua@ukr.net

Вкажіть кількість примірників, ми виставимо рахунок.

Спеціалізоване видання «Моряк України» існує на ринку з 1997-го року. Регулярно виходить щосереди упродовж двадцяти років, розповсюджується через підписку в «Укрпошті» та у роздрібній мережі Одеси й Херсона.
6 views0 comments